Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Kancelaria Radcy Prawnego w Szczecinie - dr. R. Wasilewski

Kancelaria Radcy Prawnego w S »Dodano - 17.02.2023

Niejednokrotnie wątpliwości natury prawnej dopadają nas w najmniej spodziewanym momencie. Bywa, że dotyczą one życia zawodowego i potrzebujemy wsparcia z zakresu np. prawa pracy, lecz bywają także i sytuacje z życia prywatnego, z prawem cywilnym czy spadkowym na czele. W wielu problemach, które wymagają pomocy mecenasa... zobacz szczegóły wpisu »

TIME GROUP - Aktywizacja osób niepełnosprawnych

TIME GROUP - Aktywizacja osób »Dodano - 10.02.2023

Jako TIME GROUP od 15 lat aktywnie działamy na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych i poszukujemy nowych, ambitnych pracowników ochrony, gotowych do podejmowania wyzwań. Priorytetem dla nas jest posiadanie przez naszych pracowników odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia zawodowego, a stopień niepełnosprawności n... zobacz szczegóły wpisu »

Wiadomości z Mazur

Wiadomości z Mazur »Dodano - 24.10.2022

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się około nas, pożądane byłoby zainteresować się tym, co zapewnia telewizja Mazury. Chodzi o stronę, która powstała z myślą o osobach zainteresowanych aktualnościami. Są najrozmaitsze sytuacje i również zatem nie zawsze mamy sposobność bycia na bieżąco. To istotny problem a... zobacz szczegóły wpisu »

Raport oddziaływania na środowisko

Raport oddziaływania na środo »Dodano - 28.05.2022

Nasze biuro świadczy kompetentne usługi doradcze z zakresu ochrony środowiska. Jeśtemy jednym z czołowych przedstawicieli tej tematyki, nie tyle w regionie co w skaju kraju. Jako niezwykle zasłużony zespół ekspertów bardzo entuzjastycznie nie tyle dopomożemy co wskażemy dający się zastosować kierunek każdemu kto potrze... zobacz szczegóły wpisu »

Umowa adr

Umowa adr »Dodano - 11.04.2022

Nasze przedsiębiorstwo świadczy niepomiernie wyspecjalizowane usługi doradztwa a oprócz tego wdrażania rozwiązań z zakresu ADR oraz DGSA. Oferujemy spory szereg rozwiazań a także wsparcie w tematyce przewozu produktów niebezpiecznych, które wymagają niemałej znajomości tematyki. Nasza firma ma spore doświadczenie z zak... zobacz szczegóły wpisu »

Ogłoszenia

Ogłoszenia »Dodano - 07.04.2022

Twoja firma szuka nowych klientów, jednak wyczerpała wszystkie nowe możliwości? Dodaj ofertę firmy do portalu ogłoszeniowego OOE. pl - nie ważne czym handlujesz, jakie usługi świadczysz, jaka jest Twoja branża. Pozyskasz nowych klientów dzięki naszemu portalowi. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całego kraju. ... zobacz szczegóły wpisu »

Gazowanie magazynów

Gazowanie magazynów »Dodano - 11.11.2021

Truteks to rzetelna a także godna polecenia przedsiębiorstwo, która proponuje swoim klientom skuteczne zwalczanie szkodników w bardzo dobrej cenie. Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do klientów biznesowych, ale także do klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w zwalczaniu owadów pełzających i latający... zobacz szczegóły wpisu »

Solgro Polska

Solgro Polska »Dodano - 02.11.2021

Firma Solgro oferuje energooszczędne panele fotowoltaiczne, które są najwyższej jakości w niskich cenach. W naszej ofercie znajdziesz ogniwa słoneczne najlepszych producentów na rynku. Zajmujemy się sprzedażą, a także montażem paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się realizacja projektów z wykorzystaniem kolektorów słone... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowa Szczecin Prawobrzeże

Księgowa Szczecin Prawobrzeże »Dodano - 30.10.2021

Oferujemy fachowe usługi księgowe dla dużych firm korporacyjnych a także niedużych przedsiębiorców. Na rynku działamy od ponad 20 lat oraz przez ten długi czas udało nam się zdobyć wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu ukontentowanych klientów. Wpierw zapraszamy do współpracy klientów z miejscowości Szczecin oraz pobl... zobacz szczegóły wpisu »

Zbiorniki z tworzyw sztucznych

Zbiorniki z tworzyw sztucznyc »Dodano - 30.10.2021

Nasza firma SD Tank specjalizuje się w projektowaniu a także budowie zbiorników magazynowania wody oraz budynków pompowni. W ofercie dostępne mamy: zbiorniki stalowe naziemne, z tworzyw sztucznych a także zbiorniki żelbetowe podziemne. Dzięki wyszkolonej grupie specjalistów gwarantujemy kompleksową i sprawną realizację... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: