Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe »Dodano - 02.09.2021

Jedną z usług, jakie oferuje Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju jest doradztwo zawodowe. Oferta skierowana jest zarówno do osób młodszych, jak i starszych. Pierwsi stoją właśnie przed decyzją wyboru szkoły lub studiów, co będzie miało ogromny wpływ na dalsze ich życie. Dorosłych z kolei może nie satysfakcjonować obec... zobacz szczegóły wpisu »

Pisma dla lektorów angielskiego

Pisma dla lektorów angielskie »Dodano - 25.08.2021

Kompetentne czasopismo dla anglistów Teacher to odpowiedź na współczesne potrzeby nauczycieli języka angielskiego a oprócz tego innych osób, które pracują przy nauczaniu. Czasopismo to skarbiec innowacyjnych i świeżych pomysłów, które mogą przydać się w praktyce nauczania na każdym szczeblu edukacji. The Teacher zawier... zobacz szczegóły wpisu »

Adr Łódź

Adr Łódź »Dodano - 22.04.2021

Przedstawiamy Państwu profesjonalne kursy ADR. Oferta skierowana jest do aktywnie działających kierowców zawodowych, jak i osób, które dopiero planują rozpoczęcie pracy w tym obszarze. Dzięki odbyciu szkolenia zdobędziecie Państwo uprawnienia do przewożenia materiałów niebezpiecznych transportem drogowym. To doskonały ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »Dodano - 24.02.2021

Angielski dla firm to jedna z wielu opcji dostępnych w programach edukacyjnych skierowanych do osób dorosłych. Kursy językowe prowadzone dla firm koncentrują się na rozwoju sprawności mówienia w kontekstach zawodowych poszczególnych pracowników firm. Kluczowe sprawności umiejętności językowych realizowane są na dwóch e... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy spawania Warszawa

Kursy spawania Warszawa »Dodano - 23.08.2020

Obecnie na wielu posesjach można spotkać nowoczesne instalacje fotowoltaiczne. I również nic w tym dziwnego, ponieważ fotowoltaika z roku na rok staje się jeszcze o wiele bardziej opłacalna. Montowane najczęściej na dachach poszczególnych budynków mieszkalnych panele fotowoltaiczne zamieniają energię pochodzącą z promi... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy online dla nauczycieli angielskiego

Kursy online dla nauczycieli »Dodano - 19.08.2020

Nie jesteś zadowolony ze swojej pracy oraz chcesz coś zmienić w swoim życiu? Poszukujesz pomysłu, który sprawi, że będziesz z większym natężeniem atrakcyjny na rynku pracy a także pracodawcy będą chcieli zatrudnić tylko Ciebie? A może zwyczajnie potrzebujesz jakiejś odmiany w swoim życiu a oprócz tego z zapałem będzies... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Jabłonna - profesjonalna kadra

Przedszkole Jabłonna - profes »Dodano - 28.07.2020

Przedszkole to miejsce, do którego winien uczęszczać każdy maluch. W placówce tej panuje przyjazna a oprócz tego miła atmosfera, a każdy maluch pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej może do perfekcji się rozwijać. W tej doświadczonej placówce na malucha na co dzień czekają niezwyczajnie ciekawe zajęcia dydaktyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne przedszkole Rzeszów

Nowoczesne przedszkole Rzeszó »Dodano - 26.06.2020

Znajomość języka angielskiego może byc przydatna w najmniej oczekiwanym momencie. Odkąd granice trwały się otwarte, my mamy alternatywę na wyjazd - wzrosła potrzeba znajomości co najmniej jednego języka obcego. Wskazane jest w takim razie podszkolić swoją znajomość języka obcego, który sprawia, że można porozumieć się ... zobacz szczegóły wpisu »

MrRabbit Szkoła angielskiego Toruń

MrRabbit Szkoła angielskiego »Dodano - 13.07.2019

Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad zwykłymi sposobami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają monotonnie tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy często mają dużo większe możliwości, jeśli chodzi o nowoczesną technologię wspierającą ... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka angielskiego online

Nauka angielskiego online »Dodano - 03.03.2019

W obecnych czasach angielski jest jednym z w najwyższym stopniu popularnych języków na całym świecie. Dlatego też, jak łatwo jest się domyślić, wychowanie języka angielskiego jest bardzo dobrym pomysłem. Niezależnie od wiek, każdy winien choćby spróbować poszerzyć swoje zrozumienie tego języka. Na bodajże będzie to prz... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: