Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Kursy UDT - podesty ruchome..

Kursy UDT - podesty ruchome.. »Dodano - 14.03.2022

UTB, to maszyny, które ułatwiają ludziom pracę. Podesty ruchome, to maszyny, które dostarczają ludzi na pewną wysokość, przez co ułatwiają prace, które należy wykonać na pewnej wysokości. Aby móc obsługiwać urządzenia tego typu, niezbędne są stosowne uprawnienia, które z łatwością uzyskasz, po kursie w naszej firmie. C... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła języka angielskiego

Szkoła języka angielskiego »Dodano - 29.01.2022

Szkoła Językowa Perfekt OK to działająca od 2001 roku szkoła językowa w Łodzi, w której znajdziesz najlepszych lektorów i szeroki wybór kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Placówka proponuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz naukę języka portugalskiego, hiszpańskiego, rosyjskie... zobacz szczegóły wpisu »

Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe »Dodano - 02.09.2021

Jedną z usług, jakie oferuje Donum Animo Strefa Terapii i Rozwoju jest doradztwo zawodowe. Oferta skierowana jest zarówno do osób młodszych, jak i starszych. Pierwsi stoją właśnie przed decyzją wyboru szkoły lub studiów, co będzie miało ogromny wpływ na dalsze ich życie. Dorosłych z kolei może nie satysfakcjonować obec... zobacz szczegóły wpisu »

Pisma dla lektorów angielskiego

Pisma dla lektorów angielskie »Dodano - 25.08.2021

Kompetentne czasopismo dla anglistów Teacher to odpowiedź na współczesne potrzeby nauczycieli języka angielskiego a oprócz tego innych osób, które pracują przy nauczaniu. Czasopismo to skarbiec innowacyjnych i świeżych pomysłów, które mogą przydać się w praktyce nauczania na każdym szczeblu edukacji. The Teacher zawier... zobacz szczegóły wpisu »

Adr Łódź

Adr Łódź »Dodano - 22.04.2021

Przedstawiamy Państwu profesjonalne kursy ADR. Oferta skierowana jest do aktywnie działających kierowców zawodowych, jak i osób, które dopiero planują rozpoczęcie pracy w tym obszarze. Dzięki odbyciu szkolenia zdobędziecie Państwo uprawnienia do przewożenia materiałów niebezpiecznych transportem drogowym. To doskonały ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Łomianki

Angielski Łomianki »Dodano - 24.02.2021

Angielski dla firm to jedna z wielu opcji dostępnych w programach edukacyjnych skierowanych do osób dorosłych. Kursy językowe prowadzone dla firm koncentrują się na rozwoju sprawności mówienia w kontekstach zawodowych poszczególnych pracowników firm. Kluczowe sprawności umiejętności językowych realizowane są na dwóch e... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy spawania Warszawa

Kursy spawania Warszawa »Dodano - 23.08.2020

Obecnie na wielu posesjach można spotkać nowoczesne instalacje fotowoltaiczne. I również nic w tym dziwnego, ponieważ fotowoltaika z roku na rok staje się jeszcze o wiele bardziej opłacalna. Montowane najczęściej na dachach poszczególnych budynków mieszkalnych panele fotowoltaiczne zamieniają energię pochodzącą z promi... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy online dla nauczycieli angielskiego

Kursy online dla nauczycieli »Dodano - 19.08.2020

Nie jesteś zadowolony ze swojej pracy oraz chcesz coś zmienić w swoim życiu? Poszukujesz pomysłu, który sprawi, że będziesz z większym natężeniem atrakcyjny na rynku pracy a także pracodawcy będą chcieli zatrudnić tylko Ciebie? A może zwyczajnie potrzebujesz jakiejś odmiany w swoim życiu a oprócz tego z zapałem będzies... zobacz szczegóły wpisu »

Przedszkole Jabłonna - profesjonalna kadra

Przedszkole Jabłonna - profes »Dodano - 28.07.2020

Przedszkole to miejsce, do którego winien uczęszczać każdy maluch. W placówce tej panuje przyjazna a oprócz tego miła atmosfera, a każdy maluch pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej może do perfekcji się rozwijać. W tej doświadczonej placówce na malucha na co dzień czekają niezwyczajnie ciekawe zajęcia dydaktyczn... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesne przedszkole Rzeszów

Nowoczesne przedszkole Rzeszó »Dodano - 26.06.2020

Znajomość języka angielskiego może byc przydatna w najmniej oczekiwanym momencie. Odkąd granice trwały się otwarte, my mamy alternatywę na wyjazd - wzrosła potrzeba znajomości co najmniej jednego języka obcego. Wskazane jest w takim razie podszkolić swoją znajomość języka obcego, który sprawia, że można porozumieć się ... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: