Kategoria: Zdrowie Uroda

Zdrowie Uroda - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Test rt-pcr 12h Warszawa

Test rt-pcr 12h Warszawa »Dodano - 28.04.2022

W dobie panującej pandemii zbiorowość ludzka na całym świecie zmaga się z jej negatywnymi skutkami. Obojętnie jak to nie ekonomia a oprócz tego ekonomia są współcześnie najbardziej kluczowe. Zdrowie ludzkie jest najważniejsze i to o nie należy hołubić najbardziej. Wirus Covid19 zbiera swoje żniwa w zastraszającym tempi... zobacz szczegóły wpisu »

Masze Torun

Masze Torun »Dodano - 10.04.2022

Top Med Torun to nowoczesne centrum rehabilitacji w Toruniu. Świadczymy zabiegi dedykowane dla najmłodszych oraz osób dorosłych. Zapewniamy najnowsze metody leczenia różnego typu schorzeń. Jeśli borykasz się z bólem kręgosłupa, kolan, koniecznie skontaktuj się z nami. Opracujemy indywidualne leczenie dla Ciebie. Zapras... zobacz szczegóły wpisu »

Kroplówka na kaca

Kroplówka na kaca »Dodano - 29.03.2022

Szybki i skuteczny detoks alkoholowy to kroplówka na kaca od REGENERACYJNE. Dojeżdżamy do miejsca wskazanego przez pacjenta, szybko i dyskretnie. Podajemy płyny, leki, glukozę i wszystko to, co Twój organizm stracił podczas nadmiernego spożycia. ... zobacz szczegóły wpisu »

Opieka całodobowa nad seniorem

Opieka całodobowa nad seniore »Dodano - 25.01.2022

Masz w otoczeniu bliską ci osobę, która nie potrafi sama się sobą zająć, a której ty także nie potrafisz zapewnić całodobowej opieki? Skorzystaj w następstwie tego z pomocy z zewnątrz. Istnieją osoby, dla których opieka nad osobami niepełnosprawnymi bądź starszymi nie jest niczym trudnym, a jest otwarcie pasją i sposob... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie

Zdrowie »Dodano - 02.12.2021

webporadnik. pl to portal zwierający porady, opinie i ciekawostki z wielu dziedzin. Znajdziesz tam artykuły z kategorii takich jak społeczeństwo, dom, dziecko, zdrowie, ale także z bardziej technicznych jak motoryzacja oraz złożonych: prawo i biznes. Portal oferuje ciekawe porady i rozwiązania popularnych zagadnień, a ... zobacz szczegóły wpisu »

Convictor Warszawa

Convictor Warszawa »Dodano - 20.11.2021

Jeśli jesteś kobietą, której zależy na zdrowiu, to nasza oferta powinna Ciebie zaciekawić. Prowadzona przez nas prywatna przychodnia to miejsce, w którym pracują specjaliści w dziedzinie endokrynologii i również ginekologii. Odwiedź już obecnie naszą witrynę internetową a także sprawdź w jakim terminie może Ciebie przy... zobacz szczegóły wpisu »

Poradnia śląska

Poradnia śląska »Dodano - 06.10.2021

NZOZ VITA-MED jako przychodnia lekarska w Świętochłowicach funkcjonuje od 14 lat. Przez cały} ten okres służymy naszym pacjentom długoletnim doświadczeniem. Nasi lekarze realizują szczegółową diagnostykę oraz kompleksowe sztuka lekarska w jednym miejscu. Wprowadziliśmy wizyty online, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pa... zobacz szczegóły wpisu »

Łysienie androgenowe Bydgoszcz

Łysienie androgenowe Bydgoszc »Dodano - 05.09.2021

Instytut Cosmedic znajduje się w Bydgoszczy. Wychodzi naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych profesjonalną diagnostyką i również leczeniem problemów związanych z włosami bądź skórą głowy, ale nie tylko. Proponuje również spory wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i również kosmetologii. Jako zespół doświadc... zobacz szczegóły wpisu »

EcoNova | elektrostymulacja

EcoNova | elektrostymulacja »Dodano - 02.09.2021

Fizjoterapia w domu? Sprawdź akcesoria do elektrostymulacji od producenta ecoNova! Różnego rodzaju elektrostymulacja to bezpieczne i proste rozwiązanie, z którego możesz korzystać w warunkach domowych. Profesjonalne elektrostymulatory jakością nie ustępują urządzeniom spotykanym w gabinetach rehabilitacyjnych. Elektros... zobacz szczegóły wpisu »

Neurologopeda Warszawa

Neurologopeda Warszawa »Dodano - 28.08.2021

Skacząca Żabka to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o dzieciach, żeby mogły prawidłowo się rozwijać, bawić oraz uczyć. Skacząca Żabka to miejsce, w którym na przestrzeni indywidualnych terapii z dziećmi pokazujemy, czym jest integracja sensoryczna a oprócz tego na co warto zwracać uwagę podczas codziennej obserwacji ... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowie Uroda - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: